o firmě

 
 
 
 
 
 
Jsme česká firma působící od roku 2001 na trhu městského mobiliáře a dopravního značení.
 

Pod pojem „městský mobiliář“ lze zahrnout lavičky, odpadkové koše, stojany na jízdní kola, zastávkové přístřešky, informační panely a mapy, venkovní vitríny, orientační značení, zahrazovací sloupky, nádoby na květiny, pítka a další.

 

Všechny prvky městského mobiliáře a exteriérového vybavení jsou uzpůsobeny vysoké intenzitě používání. Velmi pečlivě si tedy vybíráme takový materiál, který je odolný povětrnostním vlivům a vandalismu. Používáme především kvalitní domácí dřevo, doplňujeme dřevem exotickým, kov s antikorozní úpravou, sklo, polykarbonát a pružné odolné recyklované plasty. Díky vysoké kvalitě provedení budeme moci naše výrobky všichni využívat řadu let.

 

Zabýváme se především vlastními návrhy a tvorbou originálních prvků městského mobiliáře pod značkou Urbania. Za kvalitou a designovou jedinečností našich výrobků si pevně stojíme, proto jsou také naše výrobky chráněny průmyslovým vzorem. Nabídku také vhodně doplňujeme a rozšiřujeme o produkty celoevropsky známých značek: Vitincom, Vialux, Procity, Benito, Plastic Omnium.

 

Nabízíme Vám komplexní řešení ušité na míru každému městu, vesnici, zkrátka každému veřejnému prostranství. Zpracováváme návrhy vizuálního stylu měst a obcí, urbanistické studie a pasporty dopravního značení. Na základě Vašich představ a požadavků, nebo dle návrhů architektů a designérů Vám rádi navrhneme a zrealizujeme unikátní městský mobiliář. Svou činností chceme přispět k vytváření veřejných prostor, ve kterých se bude dobře žít nám i našim dětem. Nabízíme kompletní služby zahrnující vývoj, projekt, dodávku i montáž. V návrhu a dodávce rádi vyjdeme vstříc Vašim požadavkům.

 

V oblasti dopravního značení splňujeme normu ISO 9001.

 

 

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

                                                                tým společnosti Urbania, s.r.o.

 

 

 
Pracujeme nejen na vývoji nových prvků městského mobiliáře, ale také na vývoji nás samotných. Budeme tedy rádi za Vaše podněty, návrhy a připomínky, které nám zašlete na info@urbania.cz.
 
Čekárna TUBO Odpadkový koš VINCENT Žardiniéra FOCA Lavička MONA s opěradlem
Lavička TUBO I bez opěradla Lavička FOCA Lavička FLUENTA Lavička BEATA